Hız Testi - Haber Oku

Hız Testi


Haber-Oku Hız Testi sayfası yardımıyla internet hızınızı kolayca test edebilir, internet download ve upload hızlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz bu hız testi hizmeti yardımıyla, internet bağlantınızın ne kadar verimli olduğunu sadece bir tıklamayla ölçümleyebilir ve bu doğrultuda internet paketinizi ne kadar verimli bir şekilde kullandığınızı görüntüleyebilirsiniz.

Herhangi ek bir programa ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz Haber-Oku Hız Testi, internet hızınızın düşüp düşmediğini ölçmek için kullanabileceğiniz en büyük yardımcınız olacak.

Haber-Oku Hız Testi Nasıl Çalışır?

İnternetim ne kadar hızlı?” diye merak ediyorsanız ve internet hızınızı ölçmek istiyorsanız yapmanız gereken şey olduk basit. İsterseniz doğrudan “Testi Başlat” butonu yardımıyla hız testini başlatabilir veya “Sunucu Seçimi” butonu yardımıyla internet hızınızı test etmek istediğiniz sunucuyu seçtikten sonra yine “Testi Başlat” butonu yardımıyla internet hızınızın ne kadar olduğunu saniyeler içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Her türlü internet bağlantısı için kullanabileceğiniz hız testi aracımız ile en iyi sonucu almak için diğer uygulamalardan çıkmanızı ve tarayıcınız üzerinde sadece Haber-Oku Hız Testi sayfasını açık bırakmanızı öneririz.

Hız testi ile aynı zamanda bağlı olduğunuz servis sağlayıcıyı, bağlantı türünüzü, IP adresinizi, kullanmakta olduğunuz tarayıcıyı ve işletim sistemini de görüntüleyebilirsiniz.

Tekrar hoşgeldiniz!

Hesaba giriş yap

Yeni Hesap Oluştur

Kayıt olmak için formu doldurun

Şifrenizi alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.